+38 (098) 304 34 34  |  identlviv@gmail.com

Ім'я*
Please type your full name.

Телефон*
Invalid Input

E-mail
Invalid email address.

Причина звернення

Invalid Input

Імплантологія

implant2

      Імпланти- найбільш естетичний, функціонально стійкий і міцний вид протезування. Часто знімний протез не може до кінця задовольнити пацієнта через недостатню зручність в користуванні, зовнішній вигляд,

 психологічні аспекти. Проте тривала відсутність штучної заміни зубів викликає зміни, які можуть понести за собою більш неприємні і важчі ускладнення- кісткова тканина в місці втрачених зубів зтоншується і з часом встановити кореневу частину імпланта стає неможливо. Тоді доводиться використовувати кісткову пластику або синус-ліфтинг, які є дорожчими і тривалішими процедурами. Сам імплант являє собою металевий стрижень, який вживлюється в кістку щелепи. Зверху на нього вдягається коронка, яка заміщує місце втраченого зуба. Переваги імплантів:Імпланти- найбільш естетичний, функціонально стійкий і міцний вид протезування. Часто знімний протез не може до кінця задовольнити пацієнта через недостатню зручність в користуванні, зовнішній вигляд, психологічні аспекти.

implants x-ray view

Проте тривала відсутність штучної заміни зубів викликає зміни, які можуть понести за собою більш неприємні і важчі ускладнення- кісткова тканина в місці втрачених зубів зтоншується і з часом встановити кореневу частину імпланта стає неможливо. Тоді доводиться використовувати кісткову пластику або синус-ліфтинг, які є дорожчими і тривалішими процедурами. Сам імплант являє собою металевий стрижень, який вживлюється в кістку щелепи. Зверху на нього вдягається коронка, яка заміщує місце втраченого зуба. Переваги імплантів:*висока естетичність*відсутнє препарування здорових сусідніх зубів*висока міцність і стійкість*тривалий термін використання* швидке звикання* відсутність дискомфорту при розмові чи вживанні їжі*біологічно інертніoto1
       Процедура встановлення імпланта зазвичай займає приблизно годину, проте процес його приживлення триває 2-3 місяці. Це зовсім не означає, що пацієнт в цей час має ходити без зубів, на цей термін встановлюються тимчасові протези.
      Термін використання імплантів, після повного їх приживлення, залежить від вашого догляду за ними, так як гігієна ротової порожнини є необхідною складовою правильного догляду для збереження імпланта. І хоча на сьогоднішній день імпланти є найбільш естетичним і природнім методом відновлення зубного ряду, намагайтеся берегти свої природні зуби здоровими, не забувайте про регулярний догляд і гігієну порожнини рота, відвідуйте лікаря-стоматолога не рідше ніж раз на пів року і пам’ятайте про профілактику стоматологічних захворювань.

implant1

Не втрачайте часу, Ваше здоров'я - це найкраща інвестиція

Заплануйте візит до стоматолога сьогодні!

Телефонуй зараз