+38 (098) 304 34 34  |  identlviv@gmail.com

Ім'я*
Please type your full name.

Телефон*
Invalid Input

E-mail
Invalid email address.

Причина звернення

Invalid Input

Професійна гігієна порожнини рота

До найбільш поширених стоматологічних захворювань відносять карієс, його ускладнення (пульпіт і періодонтит) та захворювання пародонта, тому запобігання їх виникненню є одним з наших пріорітетів.  До найбільш поширених стоматологічних захворювань відносять карієс, його ускладнення (пульпіт і періодонтит) та захворювання пародонта, тому запобігання їх виникненню є одним з наших пріорітетів.  

    Професійна гігієна порожнини рота дозволяє очистити зуби від зубного нальоту, зубного каменю, що не тільки дозволяє попереджає виникнення захворювань, а і значно покращує естетичність посмішки. Ця процедура проводиться за допомогою ультразвукового скейлера, содоструйного апарата і різних полірувальних паст.

    Все це дозволяє швидко і безболісно позбутися зубних відкладень, здоров’я порожнини рота і профілактик.  

    Дитячі зубі є більш вразливими до карієсу, тому для пацієнтів дитячого віку профілактика є головним шляхом до збереження стоматологічного здоров’я.

    Ми проводимо герметизацію фісур- заповнення природних заглиблень зуба спеціальними пломбувальними матеріалами, які створюють бар’єр і захищають від доступу зубного нальоту, залишків їжі і мікрофлори.

   Ще одним засобом профілактики є покриття зубів фторлаком. Уведення іонів фтору значно прискорює мінералізацію емалі, що підвищує стійкість зуба до карієсу.
DentalImage Poroznyna

Не втрачайте часу, Ваше здоров'я - це найкраща інвестиція

Заплануйте візит до стоматолога сьогодні!

Телефонуй зараз