+38 (098) 304 34 34  |  identlviv@gmail.com

Ім'я*
Please type your full name.

Телефон*
Invalid Input

E-mail
Invalid email address.

Причина звернення

Invalid Input

Імплантологія

Імплантологія

implant2

      Імпланти- найбільш естетичний, функціонально стійкий і міцний вид протезування. Часто знімний протез не може до кінця задовольнити пацієнта через недостатню зручність в користуванні, зовнішній вигляд,

 психологічні аспекти. Проте тривала відсутність штучної заміни зубів викликає зміни, які можуть понести за собою більш неприємні і важчі ускладнення- кісткова тканина в місці втрачених зубів зтоншується і з часом встановити кореневу частину імпланта стає неможливо. Тоді доводиться використовувати кісткову пластику або синус-ліфтинг, які є дорожчими і тривалішими процедурами. Сам імплант являє собою металевий стрижень, який вживлюється в кістку щелепи. Зверху на нього вдягається коронка, яка заміщує місце втраченого зуба. Переваги імплантів:Імпланти- найбільш естетичний, функціонально стійкий і міцний вид протезування. Часто знімний протез не може до кінця задовольнити пацієнта через недостатню зручність в користуванні, зовнішній вигляд, психологічні аспекти.

implants x-ray view

Проте тривала відсутність штучної заміни зубів викликає зміни, які можуть понести за собою більш неприємні і важчі ускладнення- кісткова тканина в місці втрачених зубів зтоншується і з часом встановити кореневу частину імпланта стає неможливо. Тоді доводиться використовувати кісткову пластику або синус-ліфтинг, які є дорожчими і тривалішими процедурами. Сам імплант являє собою металевий стрижень, який вживлюється в кістку щелепи. Зверху на нього вдягається коронка, яка заміщує місце втраченого зуба. Переваги імплантів:*висока естетичність*відсутнє препарування здорових сусідніх зубів*висока міцність і стійкість*тривалий термін використання* швидке звикання* відсутність дискомфорту при розмові чи вживанні їжі*біологічно інертніoto1
       Процедура встановлення імпланта зазвичай займає приблизно годину, проте процес його приживлення триває 2-3 місяці. Це зовсім не означає, що пацієнт в цей час має ходити без зубів, на цей термін встановлюються тимчасові протези.
      Термін використання імплантів, після повного їх приживлення, залежить від вашого догляду за ними, так як гігієна ротової порожнини є необхідною складовою правильного догляду для збереження імпланта. І хоча на сьогоднішній день імпланти є найбільш естетичним і природнім методом відновлення зубного ряду, намагайтеся берегти свої природні зуби здоровими, не забувайте про регулярний догляд і гігієну порожнини рота, відвідуйте лікаря-стоматолога не рідше ніж раз на пів року і пам’ятайте про профілактику стоматологічних захворювань.

implant1

Брекети - ортодонтия

Брекети

ortondontiya1

Вирівнювання зубів - безболісна процедура, яка дозволяє отримати ідеальну посмішку.

Але це є не тільки питання естетики, в першу чергу- це збереження функцій зубощелепової системи.

При неправильному розташуванні зубів порушується гігієна порожнини рота, відбувається пришвидшене стирання емалі, можуть виникати гінгівіт, пародотнит.ortondontiya2

Тому ортодонтичне лікування найкраще проводити в дитячому і юнацькому віці, щоб запобігти ускладненням.ortondontiya3

Зазвичай це довготривала процедура, на лікування може знадобитись кілька років, але результат- гарна і здорова посмішка- варті того.

ortondontiya4

Відбілювання

Відбілювання

vidbilyuvannya1

Часто внаслідок шкідливих звичок (паління, зловживання кавою, чаєм), спадковості або прийому антибіотиків емаль змінює свій колір.vidbilyuvannya

Цього можна позбутись за допомогою відбілювання.

Процедура проводиться наступним чином: Часто внаслідок шкідливих звичок (паління, зловживання кавою, чаєм), спадковості або прийому антибіотиків емаль змінює свій колір.

Процедура проводиться наступним чином:

- професійна гігієна порожнини рота

- накладання кофердаму 

vidbilyuvannya2

- нанесення на поверхню зубів гелю

- дія лампи, під час якої емаль висвітлюється

- нанесення гелю з фосфатом кальцію для зміцнення емалі і попередження гіперчутливості

Протезування зубів - ортопедична стоматологія

Протезування зубів

Перед ортопедичним лікуванням кожен пацієнт проходить ретельну діагностику, включаючи рентген та вузьких спеціалістів, тільки після цього  обговорюється та планується майбутня відновлююча конструкція.
Для кожного пацієнта виробляється індивідуальна стратегія дій та декілька варіантів протезування. Тільки після обговорення і прийняття кінцевого рішення пацієнтом ми переходимо до безпосереднього протезування. Але навіть на цьому етапі ,без втручання , ми можемо спланувати і відтворити на тимчасових конструкціях майбутню модель вашої посмішки .

Ми пропонуємо всі сучасні види протезування:


1. Незнімні конструкції:
  - Металлокерамічні коронки
  - Безметалеві коронки/вініри (e-max,коронки з діоксид-циркону)
  - Вкладки та накладки типу inlay,overlay
  - Коронки на імплантатах


2. Знімні протези
    - Бюгельні протези на кламмерах/аттачментах
    - Знімні конструкції на імплантатах
    - Нейлонові протези
    - Акрилові протези

ortopadiya

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

hirurgiya1

Сучасне устаткування, велика кількість хірургічного інструментарію та обладнання, а головне – десятки років практики наших лікарів та постійне вдосконалення своїх навиків ведуть до планованого, естетичного та безболісного результату.

hirurgiya2
В нашій клініці проводяться всі види хірургічного втручання, від видалення зубів - до імплантації з проведенням кісткових пластик, а також всі види пародонтологічних операцій.

hirurgiya3

Будь-яке втручання ми проводимо під надійним знеболенням з використанням найсучасніших анестетиків.

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Лікування зубів

Карієс  - патологічний процес, який  під дією факторів призводить до демінералізації та деструкції тканин зуба.terapia2
Близько 97% людей у всьому світі мають ураженні карієсом зуби.
Найчастіші причини карієсу :
1. Умовна патогенна флора
2. Погана гігієна ротової порожнини
3. Вживання великої кількості вуглеводів
4. Скупченість зубів
5. Спадковий фактор

Стадії розвитку карієсу
1. Початковий
2. Поверхневий
3. Середній
4. Глибокий

Лікування карієсу

 Спеціалістами нашої клініки проводиться абсолютно безболісне лікування з застосуванням анестезії. За допомогою сучасних композитів відновлюється форма та функція зуба , яка точно імітує першочергову форму зуба. Кожна реставрація робиться лікарем індивідуально під пацієнта з урахуванням всіх факторів та індивідуальним стилем. Маємо розуміти ,що естетика в наш час дуже важливий фактор, але першочергове завдання лікаря – відновити функцію зубощелепної системи, тому є декілька різноманітних варіантів відновлення пошкодженого зуба.

1.Пряма реставрація- відбувається безпосередньо в ротовій порожнині , з використанням сучасних нанокомпозитів , композитних фарб та вмінь лікаря.
2.Непряма реставрація відбувається за участі зубного техніка, який в лабораторних умовах виготовляє частину зуба, котрої бракує. Пізніше реставрація фіксується на підготовлену порожнину зуба. Цей фрагмент може виготовлятись як з композиту, так і з кераміки.

terapia3Варіант і метод відновлення зуба приймає лікар з урахуванням побажань пацієнта та згідно умов  в індивідуальному порядку.


Ендодонтія

Ціллю ендодонтичного лікування є усунення інфекції з кореневої системи зуба. Виділяють 2 види  ендо лікування :
1.Захворювання виникло вперше і до цього моменту будь-яке втручання  в кореневу систему зуба не проводилось. До таких втручаннь відноситься  пульпіт та періодонтит .Ці патологічні процеси являються ускладненням карієсу з запаленням судино-нервового пучка, та характерними сильними самовільними болями та інтенсивними , пульсуючими нічними приступами.endo
2.Вторинне – це лікування ,що проводиться внаслідок неякісного первинного ендодонтичного лікування.

При лікуванні пульпіту та періодонтиту використовуються сучасні методи діагностики та лікування , враховуючи збільшуючу оптику та механічні ендо-наконечники.

endo2
Лікування ясен

1.Підтримуюча професійна гігієна ротової порожнини кожні пів року
2.Вектор терапія
3.Кюретаж
4.Лоскутні операції

Чому саме Вектор терапія?
Процедура є безболісною і максимально щадящою для емалі та дентину. Повне знищення зубного каменю та бактерій. Найбільш досконале із існуючих засобів для очистки приясенних кишень.

Коли ми використовуємо цю технологію?
При різних захворюваннях ясен, як профілактика ускладнень після пародонтологічних
операцій,для запобігання відторгнення імплантату.

Результати лікування
Іноземні дослідження і наш досвід показали велику ефективність застосування Вектор терапії. Перші результати ви відчуєте вже за декілька днів. По  закінченню лікування ,зникне неприємний запах з рота, кровоточивість ясен, рухливість зубів і інші запальні процеси.

Здоров’я порожнини рота і профілактика

Професійна гігієна порожнини рота

До найбільш поширених стоматологічних захворювань відносять карієс, його ускладнення (пульпіт і періодонтит) та захворювання пародонта, тому запобігання їх виникненню є одним з наших пріорітетів.  До найбільш поширених стоматологічних захворювань відносять карієс, його ускладнення (пульпіт і періодонтит) та захворювання пародонта, тому запобігання їх виникненню є одним з наших пріорітетів.  

    Професійна гігієна порожнини рота дозволяє очистити зуби від зубного нальоту, зубного каменю, що не тільки дозволяє попереджає виникнення захворювань, а і значно покращує естетичність посмішки. Ця процедура проводиться за допомогою ультразвукового скейлера, содоструйного апарата і різних полірувальних паст.

    Все це дозволяє швидко і безболісно позбутися зубних відкладень, здоров’я порожнини рота і профілактик.  

    Дитячі зубі є більш вразливими до карієсу, тому для пацієнтів дитячого віку профілактика є головним шляхом до збереження стоматологічного здоров’я.

    Ми проводимо герметизацію фісур- заповнення природних заглиблень зуба спеціальними пломбувальними матеріалами, які створюють бар’єр і захищають від доступу зубного нальоту, залишків їжі і мікрофлори.

   Ще одним засобом профілактики є покриття зубів фторлаком. Уведення іонів фтору значно прискорює мінералізацію емалі, що підвищує стійкість зуба до карієсу.
DentalImage Poroznyna

Не втрачайте часу, Ваше здоров'я - це найкраща інвестиція

Заплануйте візит до стоматолога сьогодні!

Телефонуй зараз